Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Szczawnicka liga siatkówki

Czcionka:

TABELA KOŃCOWA

MIEJSCE DRUŻYNA MECZE PUNKTY MAŁE PUNKTY
1  AMATORZY  16 45 +416
2 KOLEX SZCZAWNICA  16 41 +257
3 HANS KLOS TEAM   16 31 +119
4 MŁODE WILKI 16 26 -28
5  RKS HUWDU  16 24 -3
6  PLAY TEAM  16 19 -21
7  PIEHUR 16 16 -166
8 DAJCIEŻ POGRAĆ  16 8 -281
9  GIMBUSY 16 6 -316
          

7 marca 2015r. rozegramo mecz kończący tegoroczne rozgrywki Amatorskiej Ligi Siatkówki
pomiędzy drużyną Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica, a reprezantacją Ligi.
Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla reprezentacji Ligi


REPREZENTACJA BURMISTRZA MiG Szczawnica:
Grzegorz Niezgoda - burmistrz Szczawnicy
Jadwiga Piotrowska - nauczycielka SP 1 Szczawnica
Jan Dyda - wójt Krościenka
Tadeusz Wach - wójt Czorsztyna
Ryszard Wojtarowicz - wicewójt Krościenka
Rafała Jandura - wiecewójt Czorsztyna
Grzegorz Gil - ksiądz parafii Szczawnica
Paweł Sypek - dyrektor SP1 Szczawnica
Jerzy Cygler - radny MiG Szczawnica
Kramarczyk Łukasz - nauczyciel SP 1 Szczawnica

 

REPREZENTACJA LIGI:
Natalia Niezgoda
Izabela Bąk
Grzegorz Klos
Fabian Michałczak
Dariusz Żabiński /kpt/
Szymon Śliwiński
Łukasz Ciężkowski
Dawid Waksmundzki

Magdalena Batkiewicz
Maria Szczepaniak
Piotr Hrydziuszko
Krzysztof Pluta
Jakub Gabryś /kpt/
Paweł Jasiurkowski
Adrian Marciszewski
Michał Mastalski 

 


TERMINARZ ROZGRYWEK

DATA GODZINA MECZ WYNIK PUNKTY
19.12.2015 18.00 GIMBUSY - MŁODE WILKI 0:2  14:25, 23:25
  19.00  PIEHUR - DAJCIEŻ POGRAĆ  2:0  25:19, 25:22
  20.00 AMATORZY - HANS KLOS TEAM  2:0  25:21, 27:25
         
20.12.2015  17.00 PLAY TEAM - RKS HUWDU  1:2  14:25, 26:24, 6:15
  18.00  KOLEX SZCZAWNICA - DAJCIEŻ POGRAĆ  2:0  26:24, 25:12
  19.00 GIMBUSY - PIEHUR  0:2  18:25, 22:25
  20.00  MŁODE WILKI - HANS KLOS TEAM  1:2  25:18, 18:25, 8:15
         
2.01.2015  18.00  DAJCIEŻ POGRAĆ - GIMBUSY  2:0 25:16, 25:11 
  19.00   AMATORZY - MŁODE WILKI 2:0 25:11, 25:12 
  20.00  HANS KLOS TEAM - PIEHUR  2:1 25:17, 16:25, 16:14 
         
3.01.2015  17.00  KOLEX - PLAY TEAM  2:1  24:26, 25:13, 15:2 
  18.00   RKS WUWDU - MŁODE WILKI 2:1  25:19, 18:25, 17:15 
  19.00  DAJCIEŻ POGRAĆ - HANS KLOS TEAM 1:2  25:23, 18:25, 9:15 
  20.00   GIMBUSY - HANS KLOS TEAM 0:2   14:25, 18:25
         
 9.01.2015 18.00  AMATORZY - GIMBUSY  2:0  25:14, 25:14 
  19.00  PLAY TEAM - DAJCIEŻ POGRAĆ 2:0  25:17, 25:16 
   20.00 KOLEX - MŁODE WILKI  2:0  25:17, 25:13 
         
10.01.2015  17.00  RKS WUWDU - DAJCIEŻ POGRAĆ  2:0  25:23, 25:18 
  18.00  PLAY TEAM - GIMBUSY  2:0  25:18, 25:18 
  19.00   MŁODE WILKI - PIEHUR 2:0  25:21, 25:21 
  20.00   KOLEX - AMATORZY 1:2  25:16, 16:25, 7:15 
         
 16.01.2015  18.00 PLAY TEAM - AMATORZY  1:2  25:23, 10:25, 4:15 
   19.00  RKS HUWDU - KOLEX   0:2  17:25, 24:26 
   20.00 AMATORZY - PIEHUR 2:0  25:9, 25:9 
         
17.01.2015  17.00 RKS HUWDU - HANS KLOS TEAM  2:1  25:20, 13:25, 15:5 
  18.00   DAJCIEŻ POGRAĆ - MŁODE WILKI 2:1  14:25, 25:23, 15:10 
  19.00  PLAY TEAM - PIEHUR  0:2  17:25, 24:26 
  20.00  KOLEX - GIMBUSY  2:0  25:0, 25:0 
         
 23.01.2015 18.00  RKS HUWDU - AMATORZY  1:2  19:25, 25:22, 4:15 
  19.00  PLAY TEAM - MŁODE WILKI  0:2  20:25, 23:25 
  20.00 KOLEX - HANS KLOS TEAM  2:1  17:25, 25:13, 15:6 
         
24.01.2015  17.00  RKS HUWDU - PIEHUR  2:0  25:22, 27:25 
  19.00   PLAY TEAM - HANS KLOS TEAM 0:2 15:25, 8:25 
  20.00   DAJCIEŻ POGRAĆ - AMATORZY 0:2 13:25, 15:25 
         
30.01.2015  18.00   RKS HUWDU - GIMBUSY  2:1 23:25, 25:19, 16:14 
  19:00  KOLEX - PIECHUR  2:0 25:15, 25:16 
  20:00 KOLEX - PIECHUR    2:0 25:16, 25:11 
         
31.01.2015 17:00 RKS HUWDU - PIEHUR  2:0 25:16, 26:24
  18:00  RKS HUWDU - GIMBUSY   przełożony na 7.03
  19:00 PLAY TEAM - HANS KLOSS 1:2 15:25, 16:24, 5:15
  20:00 DAJCIEŻ POGRAĆ - AMATORZY 0:2 0:25, 0:25
RUNDA REWANŻOWA
DATA GODZINA MECZ WYNIK PUNKTY
6.02.2015 18.00 GIMBUSY - MŁODE WILKI 1:2  31:33, 25:21, 7:15 
  19.00  KOLEX - DAJCIEŻ POGRAĆ  2:0  25:8, 25:10 
  20.00 AMATORZY - HANS KLOS TEAM  2:0  25:0, 25:0 
         
7.02.2015  17.00 PLAY TEAM - RKS HUWDU  2:1  25:15, 16:25, 15:11 
  18.00  PIEHUR - DAJCIEŻ POGRAĆ  2:0  25:14, 25:18 
  19.00 GIMBUSY - PIEHUR  0:2  22:25, 13:25 
  20.00  MŁODE WILKI - HANS KLOS TEAM    przełożony na 14.02 
         
13.02.2015 18.00 DAJCIEŻ POGRAĆ - GIMBUSY 1:2  25:11, 25:27, 12:15 
  19.00   AMATORZY - MŁODE WILKI 2:0  25:13, 25:11 
  20.00  HANS KLOS TEAM - PIEHUR  2:0  25:12, 25:14 
         
14.02.2015  17.00  MŁODE WILKI - HANS KLOSS TEAM   0:2  17:25, 16:25 
  18.00 KOLEX - PLAY TEAM 2:0   25:21, 25:22
  19.00  DAJCIEŻ POGRAĆ - HANS KLOS TEAM 0:2   0:25, 0:25
  20.00   GIMBUSY - HANS KLOS TEAM 0:2  13:25, 14:25
         
 20.02.2015 18.00  AMATORZY - GIMBUSY  2:0  25:12, 25:3 
  19.00  PLAY TEAM - DAJCIEŻ POGRAĆ 2:0  25:0, 25:0 
   20.00 KOLEX - MŁODE WILKI  2:0  26:24, 25:13 
         
21.02.2015  17.00  RKS WUWDU - DAJCIEŻ POGRAĆ  2:1  25:18, 21:25, 15:3 
  18.00  RKS WUWDU - GIMBUSY  2:0  25:15, 25:16 
  19.00   PLAY TEAM - GIMBUSY 1:2  25:20, 26:28, 12:15 
  20.00   MŁODE WILKI - PIEHUR 2:0  25:22, 25:23 
         
 27.02.2015  18.00 PLAY TEAM - AMATORZY  0:2  19:25, 17:25 
   19.00  AMATORZY - PIEHUR 2:0  25:0, 25:0 
   20.00  RKS HUWDU - KOLEX 0:2  15:25, 24:26 
         
28.02.2015  17.00 RKS HUWDU - HANS KLOS TEAM  0:2  20:25, 23:25 
  18.00   DAJCIEŻ POGRAĆ - MŁODE WILKI 0:2  24:26, 16:25 
  19.00  PLAY TEAM - PIEHUR  2:0  25:0, 25:0 
  20.00  KOLEX - GIMBUSY  2:0  25:5, 25:13 
         
 6.03.2015 18.00  RKS HUWDU - AMATORZY  0:2  12:25, 9:25 
  19.00  PLAY TEAM - MŁODE WILKI  0:2  20:25, 22:25 
  20.00 KOLEX - HANS KLOS TEAM  2:0  25:18, 25:20 
         
7.03.2015 17:00 RKS HUWDU - MŁODE WILKI 0:2  19:25, 18:25 
  18:00 KOLEX - AMATORZY 0:2  16:25, 17:25