Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Dotacja MKiDN

Czcionka:

W 2015 roku Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy zyskał dotację finansową ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzącą z budżetu państwa, z programu Rozwój infrastruktury kultury/ Infrastruktura domów kultury. Środki te zostały przeznaczone na Remont i zakupy dla Miejskiego Kultury w Szczawnicy w celu zwiększenia możliwości organizacji imprez.

W ramach przyznanej dotacji szczawnicki MOK doposażył się w bardzo potrzebny sprzęt, aparaturę oraz przedmioty niezbędne do przygotowania plenerowych wydarzeń: aparat fotograficzny, laptopy, kompuiter stacjonarny z drukarką i oprogramowaniami, ekran multimedialny, agregat prądotwórczy, płotki ochronne, namiot wystawienniczo - bankietowy wraz z wyposażeniem: drewnianą podłogą, stołami i ławkami, oświetlenie, ogrzewaniem, klimatyzatorami. Dotacja także zabezpieczyła wymianę pokrycia dachowego amfiteatru w Jaworkach z drewnianego na blaszany - powlekany.

Nowe zakupy na pewno znacznie podniosą komfort i bezpieczeństwo organizowanych imprez plenerowych oraz przyczynią się do sprawnego funkcjonowania MOK.

Dotacja MKiDN

Utworzono dnia 25.01.2016, 10:22